Google Translate Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Google Translate   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Google Translate  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Google Translate  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Google Translate  Demo İndir Demosu,Google Translate   Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Client for Google Translate

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer İngilizce biliyorsanız internet kullanımında ve web siteleri üzerindeki araştırmalarınızda fazla zorlanmazsınız. Fakat İngilizce dünya üzerinde olduğu gibi internet üzerinde de kullanılan tek dil değil. Yaptığınız araştırma konusunda bulduğunuz kaynaklar, dokümanlar, siteler başka dillerde de olabilir. İşte İngilizce dahil bilmediğiniz yabancı dillerdeki yazıları Client for Google Translate ile anındaTürkçe’ye veya diğer dillere çevirebilirsiniz.

Çok basit bir uygulama olan ve elinizin altında her zaman bulunmasını isteyeceğiniz bu küçük istemci, Google Translate servisini kullanıyor ve 40 farklı dil arasında hızlı bir şekilde anlık kelime, cümle veya paragraf çevirileriyapabilme imkanını size ücretsiz bir şekilde sunuyor.

Sade bir arayüz ile kolay bir kullanıma sahip olan Client for Translate Client basit ayarlama menüsü üzerinde size ekstra kolaylıklar sağlayacak seçenekler sunarken aslında bir web uygulaması olan Google Translate’ten pek farklı değil. Fakat bir web uygulamasını daha rahat ulaşabileceğiniz bir hale getiren ve otomatik dil tanıma, seçilen metini anında çevirme gibi özellikleri ile diğer programları kullanırken size anında yardımcı olarak zaman kazanmanızı da sağlıyor.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver