Google Sitemap Oluşturma Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup SiteMapper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Sitemap Oluşturma Programı CoffeeCup SiteMapper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup SiteMapper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web sitenizin arama motorlarında görüntülenmesinin en iyi yolu SiteMap oluşturmaktır. SiteMap’lar arama motorlarıyla her zaman etkileşim halindedirler. CoffeeCup Google SiteMapper web siteniz için site haritasını otomatik oluşturan yardımcı bir araçtır.

Google ve diğer arama motorlarında içeriğinizin en hızlı ve etkili şekilde indekslenmesi için ihtiyaç duyduğunuz site haritalarının bu program ile oluşturulması çok kolay. Tek yapmanız geren site url’nizi programa yazarak “Go” tuşuna basmak. Bundan sonraki tüm işlem CoffeeCup Google SiteMapper tarafından yapılacak. Doğru ve güncel bir site haritası sitenize gönderilen örümceklerin daha sık gelmesini dolayısıyla sitenizin arama motorlarına aynı sıklıkla aktarılmasını sağlar. Websitenizin tüm bölümlerinden oluşan bir SiteMap oluşturan CoffeeCup Google SiteMapper sitenize gelen ziyaretçilerin aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilmesini sağlar. Program ayrıca oluşturduğu site haritasını sitenizle uyumlu renklere ve arkaplanlara sahip şekilde düzenleyebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver