Google Reader İçin Sayfa İçi Popup Eklentisi Ücretsiz İndir Google Reader Inline Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Reader İçin Sayfa İçi Popup Eklentisi Google Reader Inline Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google Reader Inline isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Reader kullanıcısı iseniz bu araç işini çok kolaylaştıracaktır. Rss okuyucunuza takılan her içeriğin detaylarını okumak istediğinizde Google Reader ilgili adresi yeni bir pencerede açmaktadır. Google Reader Inline eklentisi ise bu işlemi değiştirerek aynı pencerede bir iframe içinde açarak size hem zaman kazandırmakta hem de sekmelerle çevreli bol ram tüketen bir Chrome tarayıcıdan kurtarmaktadır.

Eklentiyi kullanmanız için gerekenler Google Reader hesabı ve son sürüm Google Chrome tarayıcısı. Eklentiyi Google Chrome Store’dan indiridikten sonra Google Reader hesabınıza giriş yapıp kullanıma başlayabilirsiniz. Tüm Google Reader hesaplarınızda aktif olacaktır. Her bir içeriğin başlığının yanında küçük bir ikon olarak gelmektedir. Detaylarını okumak istediğinizde bu mini ikona tıklayarak Google Reader sayfasından ayrılmanıza gerek kalmadan aynı sayfada içeriğin sayfasına gidebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver