Google Parola Çözücü Ücretsiz İndir Google Password Decryptor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Parola Çözücü Google Password Decryptor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google Password Decryptor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Password Decryptor popüler web tarayıcıları ve messenger gibi çeşitli Google uygulamaları tarafından saklanan Google hesabı parolalarınızı kurtaran bir programdır. Google’ın GTalk, Picassa ve benzeri pek çok masaüstü uygulaması kullanıcının her defasında parola girmesini önlemek için hesap parolalarını saklar. Google hesap parolalarını şifrelenmiş formatta içeren web tarayıcıları ve messenger bile parolaları saklar.

Google Parola Çözücü program, bu uygulamaların her birini otomatik olarak tarar ve şifrelenmiş Google hesap parolalarını düz metin halinde karşınıza sunar.

Program, Windows XP’den başlayarak Windows 7’ye kadar ulaşan geniş bir platformda çalışır.

Google Parola Çözücü sıralanan şu  uygulamalarda başarılı olur:

Google Talk
Google Picassa
Google Desktop Seach
Gmail Notifier
Firefox
Internet Explorer
Google Chrome
Opera Browser
Apple Safari
Flock Browser
Paltalk Messenger
Pidgin Messenger
Miranda Messenger

Program, esasında Google ve uygulamaları üzerinde etkili olsa da popüler web tarayıcıları olan Firefox, IE ve Opera gibi tarayıcılarda da kullanılabilir.

Google Parola Çözücü istenirse komut satırı ile de çalıştırılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver