Google Mesajlaşma Programı GTalk Ücretsiz İndir Google Talk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Mesajlaşma Programı GTalk Google Talk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google Talk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Talk, BlackBerry kullanıcıları için hazırlamış olduğu gerçek zamanlı anlık mesajlaşma servisi ile bilgisayarınızdan bağımsız listenizdeki arkadaşlarınızla sınırsız sohbet edebilmenizi sağlıyor. Mobil cihazınız ile yapabilecekleriniz:

– Hızlı ve güvenli iletişim.- Durum bilgisi güncelleme. Meşgulüm, Uygunum, Rahatsız etmeyin.- Kendi durum mesajınızı ekleyebilme. 5 dakikaya geleceğim.- Gülümseme setini içinde barındırır. – Birden çok arkadaşınızı tek bir ekrana davet edebilme ve konferans görüşme başlatabilme.- Kendi profil fotoğrafınızı tanımlama ve yükleyebilme.- BlackBerry üzerinden farklı bir uygulama ile Gtalk kullanan arkadaşlarınızla da görüşebilme imkanı.- Yeni mesaj geldiğinde bir uyarı ekranı ile bilgilendirme sistemi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver