Google Earth 6 Uydu Görüntüsü İzleme Programı 2012

Son Arananlar:google earth 2012 indirtürkiye uydu haritası 2012türkiye uydu görüntüleri 2012,istanbul uydu haritası 2012google earth online 2012google earth 2012 onlineankara uydu haritası 2012istanbul uydu 2012en son uydu görüntüsüenson uydu görüntüsüuydu izlegüncel uydu görüntüleri 20122012 türkiye uydu haritasıson uydu haritası

Google Earth 6 Türkçe 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Google tarafından geliştirilen ve her bilgisayarın vaz geçilmez programlarından olan Google Earth 6(Türkçe) Sürümüyle yayımlandı.

Google Earth programı ile yapabilecekleriniz kısaca anlatacak olursak, uzaydan çekilmiş uydu görüntüleri ile evinizi, arabanızı, cadenizi, sokağınıza yakınlaşarak bakabilirsiniz. Adres tarifi yaptırabilir, arama çubuğu sayesinde aradığınız sokağı veya adresi anında bulabilirsiniz.  Ülke haritalarını, araziyi yapısını ve yüksekliğini, 3 boyutlu yapıları, okyanusları hatta denizin derinliklerini görebilirsiniz. Dünya’da istediğiniz yere ülkeye, şehire ve hatta dünya dışına, aya gidebilir, uzayın derinliklerindeki galaksilere bile gidebilirsiniz. Son depremleri, tarihteki tüm depremleri şiddetleri ve yıllarıyla görebilirsiniz. Daha bir çok özellik barındıran Google Eart 6 2012 yılın en son sürümüdür.

İstanbul – Levent Semtinden uydu görüntüsü – Google Earth 6 2012

  • Zengin coğrafi içeriği keşfedin
  • İşletme konumlarını arayın
  • 3D yapılara bakın ve kendi modellerinizi ekleyin
  • GPS parkurlarınızı görselleştirin ve başkalarıyla paylaşın
  • Okyanusun derinliklerine dalın

Programı buradan indirebilirsiniz. Açılan sayfadaki kabul et ve indir yazan yere tıklayarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver