Google Chrome İçin Sohbet Eklentisi Ücretsiz İndir Chat for Google Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Chrome İçin Sohbet Eklentisi Chat for Google Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chat for Google isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google sohbet uygulamasını kullananlar için hazırlanmış resmi Chrome eklentisi. Google Talk’ı Gmail’e giriş yapmadan yönetmenizi sağlayan eklenti her ne kadar Chromebooks için geliştirilmiş olsa da tüm Chrome tarayıcılarda problemsiz çalışıyor. Oldukça sade ve bir o kadar da işlevsel olan Chat for Google ile arkadaş listenizi görüntüleme, mesajlaşma, videolu sohbet yani hangouts başlatmak mümkün.Chrome tarafından hazırlanan eklenti Chrome tarayıcınızı kapatıp başka bir tarayıcıya geçiş yapsanız bile görev çubuğunda çalışmaya devam ediyor. Google sohbet kullanıcıları eklentiyi severek kullanacaklardır. Ancak aynı anda birden çok mesajlaşma servisi kullananlar için çok hesap desteği sunan Pidgin gibi bir program kullanmak daha yararlı olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver