Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Ücretsiz İndir Chrome RSS Feed Reader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Chrome RSS Feed Reader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome RSS Feed Reader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Chrome tarayıcınızda kullanabileeğiniz en güzel arayüze sahip rss takip eklentisi. Tarayıcı farketmeksizin yedeklediğiniz OPML ve benzeri çıktıyı RSS Reader eklentisine ekleyerek kullanıma başlayabilirsiniz. Üst menüde bir ikondan ibaret olan eklenti, girdiğiniz sitedeki rss adreslerini otomatik olarak tanımakta ve yine aynı ekran üzerinden aboneliğinizi tamamlamanıza yardımcı olmakta. Belli aralıklarda aboneliklerinizdeki siteleri tarayarak son güncellemeleri size bildirmekte. Eklenti ikonunu tıklayarak çıkan küçük bir pencere aracılığı ile tüm iletileri kontrol edebilmektesiniz.

Genel Özellikler:

OPML olarak yedek aldığınız rss listenizi RSS Reader’a aktarabilirsiniz.
Chrome adres çubuğunun hemen sağ bölümüne bir rss ikonu olarak gelmekte.
İkona tıklandığınızda: RSS adresi kaydetme, abone olma, abonelikten çıkma, takip ettiğiniz sitedeki son içerikleri listeleyebilme, ilgili adrese yönlendirme gibi küçük bir ekranda çok fazla işlemi yapabilmektesiniz. 
Ayarlar ekranı güzel bir arayüz ile sizi karşılamakta. Abone olduğunuz sitelerin listesi, bunları klasörlere ayırma, ayarlarını değiştirme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver