Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Ücretsiz İndir Chrome Reader Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Chrome Reader Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome Reader Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Reader Plus, bir Chrome eklentisi. Eklentinin iki adet görevi bulunmakta. Google Reader arayüzünü ve ayarlarını değiştirebilmek. Aynı zamanda küçük bir ekranda tüm takip ettiğiniz sitelerin içeriklerini görebilme. Eklentiyi etkinleştirdiğinizde sadece ayarlar sayfası mevcut olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken ayarlar sayfasını düzenlemek ve Google Reader hesabınıza erişim için eklentiye izin vermek. Bu adımdan sonra Google Reader sayfanız istediğinize göre yeniden düzenlenmekte. İsterseniz Reader Plus Toolbar button eklentisini kurarak menü çubuğunuza kısayol ikonunu getirebilirsiniz. Bu sayede Google Reader hesabınıza girmenize gerek kalmadan tarayıcınızdaki ikona tıklayarak rss haber listenizze ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Google Reader’a yeni temalar ekleyebilme. 30+ farklı tema desteği.
Google+ ve tüm paylaşım platformlarında beğendiğiniz içerikleri paylaşabilme imkanı. (Facebook, Twitter, Instapaper, ReadItLater, Identi.ca, Blogger, Radbox.me, AddThis, Pinboard, Tumblr, Reddit, Diiggo, Google Bookmarks)
Rss listesindeki içerikleri farklı slayt ekranlarında görüntüleyebilme.
Çoklu dil desteği sunmakta. Türkçe dahil. (Türkçe dil seçeneğinde Türkçe karakterlerde sorunlar bulunmaktadır.)
Klavye kısayolları.
Okunmayan iletileri hafızasında tutabilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver