Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Ücretsiz İndir Chrome Foxish Live RSS Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Chrome Foxish Live RSS Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome Foxish Live RSS isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Chrome tarayıcınız üzerinde çalışan bir rss takip eklentisidir. Canlı yer imleri menünüzde bulunan aboneliklerini otomatik olarak taramakta ve bu listeyi varsayılan olarak kullanmaktadır. Yer imleri menüsünü aktif yaptığınızda eklediğiniz websiteleri bir klasör olarak yüklenerek RSS üzerinden takip edilmeye başlanmakta. Aynı zamanda girdiğiniz websitesi üzerindeki rss bağlantıları otomatik taranarak size bilgi ikonu göstermektedir. Standart bir rss okuyucunun tüm özelliklerini içinde barındıran alternatif bir rss takip eklentisidir.

Genel Özellikler:

Yer imleri menünüzle senkronize çalışır.
Google Reader dahil yedeklediğiniz OPML uzantılı RSS listenizi içe aktarabilir aynı şekilde yedeğinide alabilirsiniz.
RSS ve Atom protokollerini okuyabilir.

NOT: Yer imleri menüsüne ekleyeceğiniz sitelerin sayısı Chrome API ‘nin sunduğu sınırlar içerisindedir. Bu sayıya dikkat etmeniz gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver