Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Ücretsiz İndir Chrome Feedly Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Chrome İçin RSS Takip Eklentisi Chrome Feedly Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome Feedly isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HTML5 destekli Google Chrome tarayıcınız üzerinden, beğendiğiniz web siteleri eğlenceli bir şekilde takip etmek ister misiniz? Feedly, modern web teknolojilerini kullanarak neredeyse her platformda size güzel bir arayüzle websitelerini takip etmenizi sağlayan popüler bir uygulama. Google Reader, Twitter, Tumblr, Facebook, Instapaper ve Read it servislerini kullanabilme imkanı sayesinde tüm verileriniz ve tüm içerikleriniz web üzerinde barındırılmakta. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz yer den ve cihazdan hesabınıza giriş yaparak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Genel Özellikler:

Google Chrome eklentisi olarak yüklenmektedir.
Ayrıca iOS, Android uygulaması, Firefox, Safari tarayıcı eklentisi olarakta bilgisayarınıza yükleyerek platform bağımsız şekilde servisi kullanabilme.
HTML5 altyapısını destekleyen tüm tarayıcılarda çalışabilme özeliği.
Google hesabınızla giriş yapabilme ve Google Reader hesabınızdaki tüm aboneliklere erişebilme.
Minimalist yapı, okunabilirliği yüksek arayüz ve kullanıcı dosyu menü yapısı ile kolay kullanım imkanı.
Beğendiğiniz içeriği tüm sosyal ağlarda paylaşabilme imkanı.
Gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver