Google Chrome İçin Google Adsense Hesabı İnceleme Eklentisi Ücretsiz İndir Google Yayıncı Araç Çubuğu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Chrome İçin Google Adsense Hesabı İnceleme Eklentisi Google Yayıncı Araç Çubuğu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google Yayıncı Araç Çubuğu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google hem standart internet kullanıcıları hem de web geliştiriciler ve web sayfası sahipleri için hizmetlerini sürekli olarak geliştirmeye ve kullanıcı memnuniyeti sağlamaya çalışmaya devam ediyor.

Google Yayıncı Araç Çubuğu da bu amaca hizmet eden ufak bir Google Chrome eklentisi. Eklentiyi kullanarak web sitenizi görüntülerken bir yandan da Google Adsense hesabınızı inceleyebiliyor, analizler gerçekleştirebiliyor ve reklamlarınızın içerik ve URL’lere göre engellenmelerini ayarlayabiliyorsunuz.

Google Yayıncı Araç Çubuğu’nu Google Chrome’a yükledikten sonra tarayıcı pencerenizin köşesinde bir widget belirecek ve bunu kullanarak performansınızı ölçebilirsiniz. Reklam alanlarının adını, performans ölçümlemelerini, önizlemeleri kolayca görebilirsiniz. Böylece web siteniz üzerinde çalışırken artık farklı pencere ve sekmelerle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver