Google AdSense Kayıt Tutucu Ücretsiz İndir AdSenseLog Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google AdSense Kayıt Tutucu AdSenseLog Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AdSenseLog isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AdSenseLog, Google Adsense reklamlarını sitesinde barındıran tüm web tasarımcı ve web sitesi sahiplerinin, Adsense reklamlarından daha fazla gelir elde etmesi ve daha profesyonel reklam yayıncılığı yapabilmesi için geliştirilmiş bir uygulamadır.

     

Program reklamları tıklayan ziyaretçi istatistiklerini tutar, hangi reklamlar tıklanmış, arama olarak hangi kelime ve cümleler kullanılmış ve günlük, haftalık ve aylık olarak ne kadar tıklama yapılmış, en çok hangi reklam tıklanmış gibi durumları kaydeder, analizlerini yapar ve sizi ayrıntılı olarak raporlama sistemi sayesinde bilgilendirir.

AdSenseLog’un yarattığı bu olanaklardan yararlanarak, sitenizin sayfasındaki reklamların yerini düzenleyebilir, ziyaretçiye daha iyi nasıl hitap edilebilir bunu ayarlayabilir, analiz ve raporlar sayesinde de ziyaretçiye daha iyi bir biçimde hitap edebilme şansı bulabilirsiniz. Böylece de Adsense reklamlarından daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Ayrıca belirlediğiniz zaman aralıklarına göre ister mailinizden isterseniz de sesli olarak masaüstü sistem tepsisinden bilgilendirmeler alabilirsiniz.

AdSenseLog da amaç daha profesyonel reklam, daha çok kazanç…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver