Gonca Vuslateri resimleri fotoğrafları Gonca Vuslateri kim Gonca Vuslateri kaç yaşında

Gonca Vuslateri kaç yaşında,

 

Bu biyografimiz de dizi ve sinema oyuncusu Gonca Vuslateri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Gonca Vuslateri ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Gonca Vuslateri kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Gonca Vuslateri, 1986 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Kadıköy İntaş Lisesinde lise eğitimini tamamladı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü okudu ve buradan mezun oldu.

Vuslateri, ilk ekranlara Ruhsar dizisi ile çıktı. Ardından Küçük Sırlar dizisinde canlandırdığı Ceyla karakteriyle herkesin tanıdığı ve sevdiği biri haline geldi.

Gonca Vuslateri, su sıralarda ise Kanal D’de yayınlanan Yalan Dünya dizisinde Orçun’un sevgilisi Eylem karakterini canlandırmaktadır.

Gonca Vuslateri Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Rol Aldığı bazı dizi ve filmler; Ruhsar, Yalan Dünya, Eyvah Kızım Büyüdü, Aliye, Kız Babası, Canım Ailem, Bornova Bornova, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, İbreti Ailem

Etiketler: :
gonca vuslateri biyografi, gonca vuslateri kaç yaşında, gonca vuslateri boy, gonca vuslateri nin boyu kaç, gonca vuslateri babası, gonca vuslateri boyu, gonca vuslateri boyu kac

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver