Göğüs Sıkılaştırma, Göğüs Sıkılaştırma Yolları, Göğüsler Nasıl Sıkılaşır

göğüsler nasıl sıkılaştırılır, göğüsleri sıkılaştırmak, göğüsleri sıkılaştırmak için, göğüsleri sıkılaştırmak için ne yapılmalı

Göğüs sıkılaştırma yöntemleri

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Düzgün, sarkmamış, sağlıklı ve sıkı göğüslere sahip olmak için ne yapmayı seçerdiniz? Estetik ameliyat mı, hiç gerek yok… Evinizde kolay bir şekilde uygulayacağınız birkaç yöntemler hiç para harcamadan, acı çekmeden ve zahmetsizce sıkı göğüslere sahip olabilirsiniz. Kadınlığın simgesi olan göğüsler aynı zamanda güzelliği de büyük katkı sağlıyor.

 

Tüm dünyada olduğu kadar Türkiye’de de göğüs estetiklerine olan ilgi büyük. Kadınların göğüslerinden en büyük şikayeti erken yaşta sarkmaları. Sarkık göğüsleri toparlatmak için milyonlarca kadın bıçak altına yatmaktan çekinmiyor. Size tavsiyemiz çok geç olmadan önleminizi almanız. Uygulayacağınız göğüs sıkılaştırma yöntemleri ile sadece bir ayda sıkı göğüslere sahip olabilirsiniz.

 

Göğüs sıkılaştırma yöntemleri

 

Banyo sırasında göğüslerinize sıcak-soğuk duş uygulayın. Göğüslerinize dayanabildiğiniz derecede soğuk su tutun ve 2 dakika sonrada suyu sıcaklaştırın. Bu işlemi her iki göğse de ayrı ayrı 5 dakika uygulayın. Böylece göğüslerdeki kan dolaşımı hızlanacak ve cilt uyarılarak gerginleşecektir.

Her gün düzenli göğüs egzersizi yapın. Avuçlarınızın içi ile göğüslerinizi birbirine bastırın. Bir diğer egzersiz yöntemi ise; bir duvarında önüne durarak tüm ağırlığınızı ellerinize verin ve kendinizi geri doğru itin. Kolların gergin olmasına dikkat etin. Bu egzersizleri günde 3 kez 15 dakika boyunca uygulayın.

Göğüslerin sarkmasına ve biçimsiz görünmesine sutyenlerde neden olmaktadır. Göğüsleriniz için en doğru sutyeni seçmeye özen gösterin. Elastikiyeti yok olmuş sutyenler kullanılmamalıdır.

Göğüs sıkılaştırıcı bakım ürünlerini de kullanabilirsiniz.

Düzenli meme kontrolü yaptırın. Sağlık her şey demektir. Güzel göğüslerin sırrı sağlıklı göğüslerde gizlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver