Göğüs Büyütme, Göğüs Estetiği, Göğüs Estetiği Kimlere Uygun Görülür

göğüs estetikleri, göğüs küçültme, göğüs küçültme estetiği, meme küçültme estetiği

Göğüs Küçültme Estetiği Nasıl Olur? Göğüs Küçültme Estetiği Hakkında Genel Bilgiler

Dr. Mustafa Eraslan Soru Sor

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle  dogum sonrasi kadınlarda  yaşanan memenin sarkma ve büyüme problemine çözüm olarak yapılmaktadır göğüs kücültme estetigi. Hamilelik vede  dogum esnasinda yenen yemekler ve de tüketilenlerin sebep oldugu bu büyümeleri yok etmek bu sekilde mümkün oluyor. Bu makalemizde meme küçültme estetiğine deyiniyoruz…

 

Ameliyat esnasindan doktorunuz memeler üzerinde hesaplamalar ve ne kadar kücülecegini belirtmek icin bazi uygulamalar yapar. Yasiniz ve kilonuzda bunun icin önemlidir. Iki sekilde ameliyat yöntemleri vardir. Bunlardan uygun olan sizin ameliyatiniz esnasindan kullanilir. Ameliyat süresi ortalama 4 saattir. Ameliyat sonrasinda kendinizinde görebilecegi sekillerde izler kalacaktir. Bunlar icin yapilabilecek bir seyde yoktur. Sadece zamana birakmak gerekir ve bir süre sonra o cizgilerin belirginsizlestigini fark edeceksiniz.

Ameliyat sonrasinda biraz zorluklar yasayabilirsiniz. Bir dönem agri ve sizi cekebilirsiniz. Ancak doktorunuz bunlari azaltmak icin size agri kesici ilaclar önerebilir. 5-6 hafta icerisinde de normale dönebilirsiniz. Ancak bu dönem doktorunuzun önerdigi sekilde yasamak zorunda kalabilirsiniz. Cünkü hersey tehlikeli olabilir. Memelerinizin görselligini aninda fark edeceksiniz. Ne kadar kücüldügünü ne sekle geldigini görebilir hissedebilirsiniz. Ama bir dönem oradan haz alma problemi yasayabilirsiniz ancak o da kisa dönemde düzelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver