Göbek Nasıl Eritilir Göbek Eritme Hareketleri Video İzle Göbek Nasıl Eritilir Hareketleri

Göbek Nasıl Eritilir Hareketleri,

 

Bu yazımızda göbekli beyleri ilgilendiriyor:) Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer deyimini öncelikle bir kenara atalım. Çünkü yazımızda göbeğinizi nasıl eritebileceğinizi yazacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Göbeğiniz var diye sıkıntıya girmeyin bu yazımızda göbeğinizi eritebileceğiniz hareketleri ve yöntemlerini sizlerle paylaşacağız. Yazımızın başında nezaketten beyleri ilgilendirip derken bayanları arka planda tuttuk. Aşağıda belirtiğimiz hareketleri bayanlarda uygulayıp göbeklerinden kurtulabilirler.

Öncelikle şunu belirtelim, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, eliptik gibi kardiyovasküler sistemi destekleyen ve yağ yakımını hızlandıran egzersizler, göbek eritmenin ilacıdır.

göbek eritme yöntemleri, göbek nasıl eritilir videolu anlatım, göbek eritme, göbek nasıl eritilir, göbek eritme hareketleri

Göbek Eritme Yöntemleri;

1. Adım:

Sırt üstü yere uzanın. Sol ayağınızı kaldırın dizinizi 90 derece bükün. Sağ elinizi şakağınıza koyun ve dirseğinizi açın. Nefes alın. Nefesinizi verirken sağ omzunuzu yerden kaldırın, karnınızı iyice sıkarak sola doğru eğilin. Nefes alırken geriye doğru düzelin ve omuzlarınızı yere değdirmeden hareketi en az iki defa tekrarlayın. Aynı hareketi diğer tarafınız için uygulayın.

2. Adım:

Şınav pozisyonu alıp karnınızı sıkın. Kalçanızı aşağıda tutup iyice sıkın ve pozisyonunuzu bozmadan 20 saniye bekleyin. Bu hareketi 3 kere tekrarlayın. Şınav pozisyonundayken yüzünüz karşı tarafa bakmalıdır.

3. Adım:

Kolunuzun el ile dirsek arasındaki kısmını yere koyun. Şınav pozisyonundaki gibi vücudunuzu kaldırın. Bu şekilde 20 saniye bekleyin. Bu hareketi 3 kez tekrarlayın.

4. Adım:

Sırtüstü yere uzanın. Ellerinizi belinizin altına koyarak aradaki boşluğu kapatın. Ayaklarınızı, yerden 45 derece yukarı kaldırın. Bu pozisyonda 15 saniye bekleyin. Aynı hareketi 3 kere tekrarlayın.

5. Adım:

Sırt üstü yatarak ayaklarınızı kaldırıp dizlerinizi 90 derece bükün. Karnınızı iyice sıkıp bel boşlugunuzu sıfırlayın. Ellerinizi şakaklarınıza koyup dirseklerinizi açın. Nefes alın. Nefesinizi verirken omuzlarınızı yerden kaldırıp, karnınızı iyice sıkarak, dizlerinize doğru bükülün. Nefes alırken geriye doğru düzelin ve omuzlarınızı yere değdirmeden bu hareketi birkaç defa tekrarlayın. Egzersiz esnasında belinizi yerden kaldırmayın.

Göbek Eritme Hareketleri Videolu Anlatım;

göbek nasıl eritilir göbekteki yağlardan kurtulmak, erkek göbek eritme hareketleri, göbek eritme hareketleri videolu, göbek eritme hareketleri izle, göbek eritme hareketleri nelerdir, göbek eritme hareketleri görüntülü, göbek eritme hareketleri video

Etiketler: :
göbek eritme egzersizleri, göbek eritme hareketleri, göbek eritme hareketleri resimli, göbek eritme yöntemleri, karın eritme hareketleri, erkek göbek eritme hareketleri, erkekte göbek eritme hareketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver