göbek eritme hareketleri-göbekleri düzleştirme egzersizleri Hakkında Bilgi

Aşağıda göbek eritme hareketleri-göbekleri düzleştirme egzersizleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

göbek eritme hareketleri-göbekleri düzleştirme egzersizleri

Göbeklerde biriken yağlar, vücudun en çabuk kilo alan ve verilmesi en zor bölgelerinin başında gelmektedir. Göbek eritmek için çok sağlam bir beslenme ve diyet planı yapmak elbette şarttır. Ancak diyet listesi ve yeme içme rejimi kontrolünün yanında bir de göbek eriten egzersizler ve göbek zayıflatan hareketlerden de uygulanması gerekecektir. Aşağıda sizlere sunacağımız göbek zayıflatma hareketleri sizlerin göbek ve karın yağları sorununa kökten çözüm olacaktır. Ama göbek eritme diyeti yapmayı da ihmal etmeyin.

Göbek Eritme Hareketleri

göbek eritme hareketleri

Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğim. Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel zayıflama tam olmaz. Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel mönüler gerekir. Bu programı 3 hafta uygulayın, 21′inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz.

Mekik hareketi

Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur.
Sopalı hareket

Bu harekette de bir sopayı ense kökümüze alıp iki elimizi geçiriyoruz. Ayaklarımızı yere sağlam basıp süratli bir şekilde sağa ve sola doğru daha çok kalçadan yukarısını hızlı bir şekilde döndürerek birkaç dakikada bu hareketleri yapıyoruz. Bu haraket karnın yan tarafındaki kasların şekillenmesi ve göbeğin erimesini sağlar.
Bel kasları için mekik

Bir taraftaki kolumuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizimize doğru hafifçe, sık sık ve seri hareketlerle yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika dayanabildiğimiz kadar yapmaya gayret ediyoruz. Daha sonra diğer taraftaki ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz. Bu hareket karnın yan tarafına doğru olan kasları çalıştırmak için yararlıdır.

Göbek Eritme Egzersizleri

göbek eritme egzersizleri

Yan mekik

Yan kaslar ve bel kasları için belki de en yararlı haraket bu. Önce sağa doğru yatın. Sağ elinizi sağ kulağınızın üstüne değercesine yaklaştırın. Sol elinizi belinizin sol tarafına sol dirseğiniz gelecek şekilde yerleştirin. Sol elinizle belinizin sağındaki kasları hafifçe tutun. Hızla sağ kolunuzu ve sağ ayağınızı birbirine doğru yaklaştırın. 60 kez tekrarlayın. 

Popo hareketi

Önce sol diziniz üstüne yatıp ayaklarınızı dik koyup rahat bir şekilde ayağınızı kayırabildiğiniz kadar yukarı kaldırıp aşağı indirin. Bu sırada dizinizi fazla bükmeyin. Daha sonra aynı hareketi yine sağ diziniz üstünde dayanarak yapın. Bu hareketi de en azından 30-40′ar kez yapmaya gayret edin. Popo ve çevresindeki yağ dokusunu azaltır.

Yanlara esneme

Bu harekette önce hazıroldaki gibi dimdik duracaksınız. Sonra hızla sağa ve sola doğru esneyebildiğiniz kadar, dikliğinizi bozmadan esneyeceksiniz. En azından üç dört dakika hızlı bir şekilde yapmaya gayret edin. Baş dönmesi, çok yüksek tansiyonu olanlar için de uygun bir hareket olmayabilir.

göbek eritme pilates,ender saraç göbek eritme,göbek eriten diyet,göbek eritme hareketleri,göbek eritme diyeti diyet,göbek eritme egzersizleri,göbek eritme yöntemleri,göbek eritme hareketleri resimli,göbek eritmek için video,göbek eritme yolları,göbek eritme egzersizleri videosu,karın eritme egzersizleri,resimli göbek eritme egzersizleri,gobek eritme yontemleri,göbek eritme egzersizi,göbek eritme hareketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver