Göbek Eritme Diyeti, Göbek Eritme Egzersizi, Göbek Eritme Yöntemleri

göbek eritmek için, göbek eritmek için ne yapılmalı, göbek nasıl erir,

Göbek nasıl eritilir?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz yaklaşırken birçok kişi zayıflama telaşına girmiş durumda. Zayıflamak için denenen diyetlere destek olarak yapılan sporla hızlı ve etkili sonuçlar alınmak istenmekte. Ancak şunu da unutmayalım ki zayıflamak sadece güzellik için değil sağlık içinde önemlidir. Bölgesel kiloların zor verildiğiniz hepimiz biliyoruz. Bunların başında gelen karın bölgesindeki yağlanma yani göbeğimiz, iç organlarımızın çalışmasını zorlaştırırken görünüm olarak da bizi rahatsız ediyor. O zaman bu fazlalıklardan kurtulmak için ne bekliyoruz? Göbek nasıl eritilir diyorsanız buyurun onu da hep birlikte öğrenelim:

Göbek eritmek için birçok yöntem bulunmaktadır ve bu yöntemlerden kendinize uygun olanı seçerek göbeğinizde ki fazlalıklarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. ‘Ah şu göbeğim olmasa…’ diye başlayan cümleleriniz de çok geride kalır. Bunun için öncelikle beslenmenize, sonra egzersizinize özen göstermelisiniz. Tüm bunlara rağmen yinede göbeğinizden kurtulamıyorsanız, işte o zaman da çareyi bıçak altında bulabilirsiniz.

 

 

Beslenme


Göbek eritmek için, bu bölgede yer alan yağları eritecek gıdaları tüketin. Tahıl ürünleri, meyve, sebze ve lifli besinler göbeğinizde yer alan zararlı yağları eritecektir. Rafine edilmiş karbonhidratlar ve baklagiller ise asla yanaşmamanız gerekenlerdir. Her sabah ve gün içerisinde bitki ya da meyve çayı içmek, yenilen besinlerin daha hızlı yakılmasını sağlar.

 

Egzersiz


Disiplinli bir şekilde yapmış olduğunuz egzersiz, göbek bölgenizdeki yağları alt etmenizi sağlar. Göbek yağlarından kurtulmak için beslenmeden sonra en etkili yol, egzersizdir. Hani hep diyoruz ya vaktim yok egzersize diye, egzersize vaktimiz yoksa o halde karnınızı gün içerisinde mümkün oldukça titretmeye çalışın.

 

Cerrahi işlem


Liposuction, göbek yağlanmasına karşı yıllardır uygulanan ve başarı sağlayan bir işlemdir. yağ emme işlemi olan Liposuction’da, küçük deliklerden karına girip ince borularla yağ emilimi sağlanmaktadır. Bu yöntem oldukça avantajlıdır. İz bırakmaması ise en mutlu eden özelliğidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver