Göbek Eriten Doğal Yöntemler, Göbek Eriten Formül, Göbek Eritme Yöntemleri

göbek eritmenin doğal yolları, göbek nasıl eritilir, göbek yağlarını eriten formül,

Göbek eriten formüller

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz aylarında giyilen ince kıyafetler nedeniyle ne yazık ki göbekler kapatılamıyor ve hem kadınlar hem de erkekler bu durumdan büyük bir sıkıntı yaşıyorlar. Kalın kıyafetler giydiğimiz kış aylarında göbekler kapatılıyor ancak ne yazık ki yaz sezonunda saklama mümkün olmuyor. Göbeğinizin büyük olmasından yana sıkıntı yaşıyorsanız göbek eriten formülden yola çıkarak göbek bölgenizdeki fazlalıkları sağlıklı bir şekilde vücudunuzdan atabilirsiniz. Obezite Danışmanı Dr. Haluk Saçaklı kendisine yöneltilen göbek nasıl eritilir sorusunu şöyle yanıtladı:


Düzensiz ve sağlıksız beslenme, hareketsiz bir yaşam tarzı ve genetik faktörler göbek bölgesinde fazlalıkların oluşma nedenleridir. Dr. Haluk Saçaklı “Mucize bir diyet yoktur. Birileri şu diyeti yapın bel bölgenizdeki yağlar erisin, bu diyeti yapın göbeğiniz erisin diyorsa bu kişilerden uzak durun. Bu kişilerin söyledikleri tamamen ticari bir kaygı taşımaktadır” diyor. Peki ne yapmalı göbek yağlarını eritmek için?

Dr. Haluk Saçaklı göbek bölgesindeki yağlanmanın yok edilmesi için çeşitli fiziksel aktiviteler yapılmasını, beslenmeye dikkat edilmesini önermektedir. Günde 50 dakika yürüyüş yapmak, yürüyüşten sonra mekik çekmek göbek yağlarını eriten en güzel formüldür. Saçaklı, bilhassa yürüyüşten sonra mekik çekilmesini şiddetle önermektedir. Nedeni ise deri sarkmalarını önlemektir.
Yaz aylarında giyilen ince kıyafetler nedeniyle ne yazık ki göbekler

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver