Gmail Listenizdeki Kişilerle İlgili Detaylı Bilgi Listeleme Ücretsiz İndir Rapportive Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gmail Listenizdeki Kişilerle İlgili Detaylı Bilgi Listeleme Rapportive Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Rapportive isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Rapportive, Gmail kullanıcıları için geliştirilmiş pratik bir eklenti. Gmail iletişim listenizdeki kişilerle ilgili tüm bilgileri sizin için raporlayan uygulama kısa bir süre önce LinkedIn tarafından satın alındı.Gelen kutusunun sağında e-posta gönderen kişilerle ilgili bilgileri gösteren Rapportive’i Firefox, Safari ve Chrome eklentisi olarak kurabiliyorsunuz. Kişilerin LinkedIn, Twitter, Facebook profillerini, lokasyon bazlı yer bilgilerini, mailChimp aktivitelerini listeleyebilirsiniz. Böylece iletişim halinde olduğunuz kişilerle ilgili detaylı bilgilere hızlıca ulaşmış olursunuz. Eklenti özellikle iş bağlantılarını Gmail ile yürüten herkes için gerekli diyebiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver