gmail hesabi nereden ve nasıl alınır? sorusunun cevabı ve kısaca hakkında bilgi özet

http://www.gmail.com/ adresinden alınır.

gmail alma ücretsiz
davetsiz gmail alma
ücretsiz gmail nasıl alınır
Öncelikle Tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Gelen ekrandaki sayfanın dili Türkçe olduğundan işlemleri de kolayca yapabileceksiniz. +90 ile başlayan kısma cep telefonu numaranızı yazın ve hemen altta bulunan kodu (bu kod, güvenlik amacı ile biraz karışık olarak görünebilir) yazın ve “Send code” butonuna tıklayın. Birkaç saniye sonra cep telefonunuza “Google” gönderici adı ile bir SMS alacaksınız. Mesaj içerisinde sadece size ait olan bir kod bulacaksınız. Bu kod ile giriş yaparak son bölüme, e-posta hesabı oluşturmanız için gerekli bilgileri gireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Ve birkaç saniye sonra Gmail hesabınız hazır.

www.gmail.com‘a gidip yanda görmüş olduğunuz Hesap Oluştur düğmesine tıklıyorsunuz. Veya yandaki düğmeyetıklarsanız kayıt sayfasına yine ulaşırsınız. Buraya kadar yapabildi iseniz gerisi kolaydır.

Gmail adresi al

Karşınıza sağ tarafta görülen resimdeki ekran çıkacak. O ekranda sizlerden bazı bilgileri girmeniz istenecek. Sizlere iki uyarımız olacak. Güvenlik sorusu olarak sakın ola ki “İlkokul öğretmenizin adını” vs. seçmeyin. O sorunun cevabını tahmin eden biri mailinizi kıracaktır, ele geçirecektir. Oraya anlamsız bir soru ve cevabınızı sizin dahi bilemeyeceği karmakarışık şeyler yazınız.
O sayfada gördüğünüz “İkincil e-posta:” kısmını da boş bırakın. Kullandığınız bir posta adresini yazdığınızı varsayalım, o adresiniz başkasının eline geçtiğinde yeni Gmail adresiniz de çalınmış olacaktır. Unutmayacağınız, uzun ve güvenli bir şifre seçiniz. Diğer gerekli bilgileri yazarak devam ediniz. Yeni Gmail hesabınız hayırlı olsun.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver