Gmail epostaları geri alma Gmail mail geri alma Gmail yanlışlıkla atılan mail Gmail yanlışlıkla gönderilen mail geri almak

Etiketler: Gmail, Gmail e-posta geri alma

Gmail Yanlışlıkla Gönderilen Mail Geri Almak Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Gmail Yanlışlıkla Gönderilen Mail Geri Almak

Google’nin Mail hizmetinden olan Gmail ile yanlışlıkla gönderdiğiniz E-Postayı geri alabilirsiniz. Acele veya dalgılık ile eklemek istediğiniz dosyayı eklemeyi unutup yada içini yazıp gönderdiğiniz e-postadan dolayı pişmanlık duyduğunuz anlarda mail gönderirseniz Gmail’in gönderilen postayı geri alma özelliği sayesinde bu artık sıkıntı olmayacak Gmail bu özellik ile bir çok Mail kullanıcısını kendi tarafına çektiğini söyleyebiliriz.

Google yanlışlıkla gönderilen postanın hemen geri alınabilmesi için varsayılan olarak 10 saniyelik bir süre tanıyor. İsterseniz bu süreyi 30 saniyeye çıkarabilirsiniz. Süreyi, Ayarlar (sağ üst tarafta) bölümünde “Göndermeyi Geri al” kısmından belirleyebilirsiniz. Süreyi ayarladıktan sonra sayfanın aşağısında bulunan “Değişiklikleri kaydet” butonuna tıklamayı unutmayın.

Gmail‘in e-posta geri alma özelliği henüz yapım aşamasında olduğu için Google Labs altında bulunuyor. Bu yüzden öncelikle Gmail‘in ayarlar menüsündeki Labs bölümünde bulunan “Göndermeyi Geri al” özelliğini etkinleştirin.

Etkinleştir yazısının yanındaki küçük daireye tıkladıktan sonra yukarıda veya aşağıda bulunan “Değişiklikleri kaydet” butonuna basın.

Artık bir mail gönderdiğinizde belirlediğiniz süre içerisinde mailinizi geri alabilir, gitmesine engel olabilirsiniz. Bunun için e-posta gönderdikten sonra sayfanın üst kısmında “iletiniz gönderildi.” yazısının yanındaki “Geri al”a tıklamanız yeterli.
Bu özelliği kapatmak isterseniz de yine Labs bölümünden, işlevi devre dışı bırakabilirsiniz.

Son Aramalar: Gmail, Gmail e-posta geri alma, Gmail epostaları geri alma, Gmail mail geri alma, Gmail yanlışlıkla atılan mail, Gmail yanlışlıkla gönderilen mail geri almak

gmail gönderilen maili geri alma, gmailde gönderilen maili geri alma, facebookta gönderilen mesajı geri alma, face de gönderilen mesajı geri alma, facede gönderilen mesajı geri alma, gönderilen maili geri alma gmail, gonderilen maili geri alma, gmailde gönderilen maili geri alma, atılan maili geri çekme, facebookta gönderdiğin mesajı geri alma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver