Gizli Şifreleri Görüntüleme Programı Ücretsiz İndir Asterisk Logger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gizli Şifreleri Görüntüleme Programı Asterisk Logger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Asterisk Logger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şifre kullanarak çalışan popüler e-posta ve FTP uygulamaları sizin belirlediğiniz şifreler ile çalışmaktadırlar, belirlediğiniz şifreler (****) yıldız karakterleri ile gizlenmekte bu sayede şifrelerinizin başka kullanıcılarca görüntülenmesi engellenmektedir.

Asterisk Logger ise yıldız karakterleri ile gizlenen şifreleri açığa çıkarmaktadır. Şifreleri açığa çıkarmanız için tekrar tekrar programı çalıştırmanız gerekmez. Asterisk Logger yıldız karakterlerini otomatik olarak algılamakta ve size gerçek şifrenin çıktısını ve bu şifre ile ilgili tarih, saat, gün gibi bilgilerini vermektedir. Bu özelliklerin yanında Asterisk Logger şifrelerinizi HTML formatında ayrıntılı bir şekilde kayıt edebilmektedir.Önemli! Programın Türkçe dil dosyasını indirmek için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver