gıda mühendisi diyet merkezi açabilir mi-zayiflama merkezleri nasıl açılır Hakkında Bilgi

Aşağıda gıda mühendisi diyet merkezi açabilir mi-zayiflama merkezleri nasıl açılır ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

gıda mühendisi diyet merkezi açabilir mi-zayiflama merkezleri nasıl açılır

Zayıflama Merkezi ruhsatı bekleyenlere şok. Bakanlık yaptığı açıklamayla kendi birimlerinden verilen böyle bir ruhsat olmadığını belirtti. Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, Bakanlığın ”zayıflama merkezi” adı altında ruhsatlandırdığı herhangi bir sağlık merkezi bulunmadığı belirtilerek, bugün bazı basın yayın organlarına yansıyan konuyla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi. Sağlık Bakanlığınca, medyada ”Ölümüne Diyet”, ”Ruhsatsız Klinik Can Aldı” başlıklarıyla yer alan haberler üzerine yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada, şöyle denildi: ”Haberlere konu olan merkeze Bakanlığımızca verilmiş herhangi bir ruhsat yoktur.
Ayrıca Bakanlığımızın ‘zayıflama merkezi’ adı altında ruhsatlandırdığı herhangi bir sağlık merkezi yoktur. Vatandaşlarımıza sağlıkla ilgili her türlü müracaatlarında ilgili tesisin Sağlık Bakanlığınca ruhsatı olup olmadığını araştırmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Konu ile ilgili olarak Bakanlığımız tarafından soruşturma başlatılmıştır. Soruşturma sonucu kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver