Geri sayım sitesi, Sayaç kodu oluştur ve paylaş

Özel bir gün, sizin için çok önemli bir an ve gelmesini sabırsızlıkla beklediğiniz önemli bir zaman için geri sayım sayacı oluşturmak istermisiniz? Bunun için programlama bilmenize veya herhangi bir program indirmenize gerek yok. Sizlere basit ve güzel bir geri sayım sitesi olan http://itsalmo.st/ sitesinden söz etmek istiyorum. Kullanımı çok kolay ve oluşturulan geri sayım sayacının görüntüsü hiç de fena değil.

http://enbasit.com/enbasityolu.png

Sponsorlu Bağlantılar

  1. Buraya tıklayarak sayaç oluşturma sitesine gidin. Yukardaki sayfa açılacaktır. Buradan “it’s almost” yazan kutuya beklenen özel anı tanımlayacak bir yazı girin(Türkçe karakter olmamasına dikkat edin).
  2. Ardından aşağıdaki kısımdan resimde de gösterdiğim şekilde sayaçın geri sayım yapacağı tarihi ve saati girin.
  3. Son olarak da ok işaretiyle gösterdiğim “start the countdown” butonuna tıklayarak geri sayım sayacını oluşturun. Bu sayaç sayfasını paylaşmak için gerekli adres yukardaki resimde altını çizdiğim yerde çıkacaktır. Buradan bu url adresini kopyalayabilirsiniz. Daha sonra ister facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde yada forum ve bloglarda paylaşabilirsiniz. Ortaya çıkacak sayaçın görüntüsü aşağıdaki resimde görülmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver