Geri Dönüşümsüz Dosya Silme Programı

Free File Wiper programı ile dosya ve klasörlerinizi bir daha geri dönüşümü mümkün olmayacak şekilde bilgisayarınızdan tamamen silebilirsiniz. Bu program sildiği dosyaların bir daha geri getirilememesini garanti altına almak için bu silinen verilerin yerine rastgele karakterler yerleştirir. Yani sildiğiniz dosyaların harddiskteki yerlerine yanlış bilgiler girerek bir daha kurtarılmasını kesin olarak engeller.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı indirip kurduğunuzda masaüstüne programın bir ikonu yerleştir. Yukardaki resmin sağ alt tarafında bu çöp kutusu ikonunu görebilirsiniz. Herhangi bir dosyayı veya klasörü kalıcı olarak silmek istediğinizde dosyayı bu ikonun üzerine sürükleyip bırakın. Bir pencere açılacak ve sizden bu dosyayı geri dönüşümü olmayacak şekilde silmek için onay isteyecektir. Onaylayarak dosyayı tamamen silin.

Eğer bu onay penceresi çıkmadan sürükleyip bırakınca otomatik olarak silmesini istiyorsanız bu ikona sağ tıklayıp açılan menüden “Don’t Show Confirm Windows, Delete Files Automatically” seçeneğini işaretleyin.

Program Windows 7, xp ve vista ile uyumlu çalışır. Hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemlerine kurabilirsiniz.

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver