Geri Dönüşüm Kutusu Geri Dönüşüm Kutusu boşalmıyor Geri Dönüşüm Kutusu dosyalar silinmiyor

Etiketler: çöp kutusu boşalmıyor, çöp kutusu dosyalar silinmiyor

Geri Dönüşüm Kutusu Boşaltma Sorunu ve Çözümü Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Geri Dönüşüm Kutusu Boşaltma Sorunu ve Çözümü

Geri Dönüşüm Kutusu diğer bir tabirle çöp kutunuzun içerisindeki artık dosyalarınızı boşaltamıyorsanız. Sistem dosyalarınızın bazılarının zarar görmesinden kaynaklanmaktadır. Bilgisayarınıza virüs veya benzeri bir casus yazılımın bulaşmadığından emin olmalısınız. Antivürüs programınızla sisteminizi taramalısınız. Eğer ücretsiz bir antivirüs programı kullanıyorsanız ücretli bir antivirüs programının deneme sürümüyle de bu işlemi kolayca ve para ödemeden halledebilirsiniz.

Sistem taramasından sonra Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltamamanızın nedeni casus yazılımlar değil ise sistem dosyalarınızın zarar görmesinden kaynaklandığındandır.

İlk iş olarak Başlat menüsünden Tüm Programlar/Donatılar/Komut istemcisi’nin üzerinde gelerek sağ tık yapıyorsunuz ve Yönetici olarak çalıştırıyorsunuz. Açılan komut istemcisi yönetici haklarına sahip bir komut işlemcisi olacaktır. (Elevated Command Prompt)

Komut satırına rd /s /q C:$Recycle.bin yazın ve Enter tuşuna basınız.(burada dikkat etmeniz gereken ise Windows işletim sisteminiz farklı bir sürücüde ise C: yerine Windows’unuzun yüklü olduğu sürücüyü seçiyorsunuz.) Masaüstünde boş bir alanda sağ tıklayınız ve açılan menüden Yenile sekmesine tıklayınız. Masaüstünüzde boş çöp kutunuzun oluşmuş olması gerekir. Daha sonra aynı adımları sahip olduğunuz tüm sürücüler için yapınız.

Son Aramalar: çöp kutusu boşalmıyor, çöp kutusu dosyalar silinmiyor, Geri Dönüşüm Kutusu, Geri Dönüşüm Kutusu boşalmıyor, Geri Dönüşüm Kutusu dosyalar silinmiyor

geri dönüşüm kutusu boşalmıyor, geri dönüşüm kutusu boşaltma programı, sony ericsson xperia arc s geri dönüşüm kutusu varmı, geri dönüşümü boşalt sorunu, tablet pclerde geri dönüşüm kutusu, samsung geri dönüşüm kutusu, samsung galaxy geri dönüşüm, geri dönüşüm kutusu boşaltmıyor, samsung tablet geri dönüşüm kutusu, geri dönüşüm kutusunu boşaltma programı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver