Gereksiz Dosyaları Temizleme Aracı Ücretsiz İndir Win Cleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gereksiz Dosyaları Temizleme Aracı Win Cleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Win Cleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

Programın Kullanım Amacı ve Özellikleri:Bu programın amacı Windows işletim sisteminin veya Windows’a kurulan programların ürettiği geçici veya işe yaramaz dosyaları bulup silmektir.-Kullanıcı istediği alanları arattırabilir.-7(yedi) Kategoride dosya tanıma özelliği-Dosyaları silmeden listeleme özelliği-Sildiği dosyaların isimlerinin silme tarih ve saatine göre tutma özeliği-Bulunan dosyaları geri dönüşüm kutusuna gönderme veya direkt silme özelliği-Bulduğu dosyaları silmeden kullanıcıya listeyi sunma ve bu sayede kullanıcı listeden istediği satır veya satırları çıkartma.-Kolay kullanıcı ve basit arabirimi. Her şey bir ekranda geçtiği için göz kalabalığı yapmaz.-Tamamen açık kaynağı ile değiştirilebilir ve yeniden derlenebilirlilik.. -Windows’un Bilinen 3 geçici dosya depolama alanını otomatik sildirme özelliği (2.Adındaki “Diğer” komutunu kullanın)Üstede belirtildiği gibi programın kaynağı tamamen açıktır. Programı kurduktan sonra kurulun dizine girip kurulum dizinindeki “Kaynak” dizinine baktığınızda programın kaynağını aynen görebilirsiniz. Program Delphi 6 ile yapılmıştır. Delphi 6 ‘nın standart bileşenleri dışında bileşen kullanılmamıştır.Program gayet basit bir arabirime ve kullanıma sahiptir. Dahası için programı kullanın ve görün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver