Gerçek Zamanlı Veri Yedekleme ve Koruma Programı Ücretsiz İndir KeepSafe Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gerçek Zamanlı Veri Yedekleme ve Koruma Programı KeepSafe Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda KeepSafe isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızdaki her dosyayı yedeklemek hem zaman alan hem de sistemi zorlayan bir işlem. Bunun yerinde sürekli yedeklenmesini istediğiniz dosya veya dizinleri belirleyerek gerçek zamanlı yedekler alabilirsiniz. KeepSafe bu noktada devreye girerek ister yerel disklere, ister harici disklere yedekleme yapabiliyor. Üzerinde çalıştığınız dosyaları bile an be an yedekleyen program, Windows dosya sistemiyle uyumlu çalışıyor. KeepSafe bir veri kaybı durumunda istediğiniz yedeği geri yükleyebilir. Böylece veri kaybı yaşama şansınız kalmaz. Programla sadece ihtiyacınız olan dosyayı seçerek geri yükleme şansınız var. Dosyaları güvenli bir şekilde yedekleyen ve geri yükleyen KeepSafe, kapsamlı format desteği ve kullanışlı arayüzüyle öne çıkıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver