Genital Bölge Epilasyon, Genital Bölge Epilasyon Fiyat, Genital Bölge Epilasyon Fiyatı

genital bölge epilasyon fiyatı nedir, genital bölge epilasyon kaç para, genital bölge epilasyon ne kadar, genital bölge lazer epilasyon

Genital bölge lazer epilasyon fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel sebeplerden, hijyenik nedenlerden ya da geleneksel olarak tercih edilen genital bölge epilasyonu, son zamanlarda kadınların en çok başvurduğu yöntemlerden biri olmakta ve çoğu kadında bu bölgeye uygulattıkları lazer epilasyonda memnun kalmaktadır. Genital bölge epilasyon haricinden uygulanan ağda gibi yöntemler bu bölgede dayanılmaz acılara yol açar. Ayrıca traşlamak hem genital bölgenin yapısından dolayı zordur hem de bulunan tüylerin haddinden fazla çıkmasına, çoğalmasına yol açar.

 

Kadınların tercihleri arasında bulunan genital bölge epilasyon uygulamaları kişiden kişiye değişerek 4-6 seans sürmektedir. Çoğu zaman 4 seansta tatmin edici sonuçlar elde edilir. En fazla 15 dakikalık bir uygulamadır.

Genital bölge lazer epilasyon ücretleri tercih edilen merkeze ve lazer şekline bağlı olarak değişiklik gösterir. Genellikle fiyatlar birbirine yakındır. Genital bölge epilasyon fiyatları 90-500 TL arasında değişir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver