Gelişmiş Yedekleme Aracı Ücretsiz İndir Handy Backup Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Yedekleme Aracı Handy Backup Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Handy Backup isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Handy Backup kolay kullanım olanakları sunan bir yedekleme yazılımıdır. Bu program ile bilgisayarınızın yedeğini otomatik olarak alabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş arkaplan özellikleri sayesinde en iyi yedekleme yazılımlarından birisi olan Handy Backup, ev ve küçük ofiskullanımları için uygun bir yedekleme çözümüdür.

İstediğiniz verileri belirterek yedeklerini alabilme imkanı. Müzik, video, resim, dokümanlar gibi birçok farklı formattaki dosyaları ve hatta klasörleri yedekler.
Outlook, Outlook Express, Windows Mail, ICQ ve daha farklı anlık mesajlaşma yazılımlarının bağlantı kişi listelerini ve mesaj içeriklerini yedekleyebilir. Ayrıca sistem kayıt girdilerini de yedekleyerek olası bir sorunda kullanımınıza hazır tutar.
CD, DVD, HDD, LAN, flash bellek, ağ sürücüleri, ftp sunucuları gibi farklı alanlardan da yedekler alabilir.
Kolay ayarlanabilir esnek bir yedekleme takvimi sunan Handy Backup ile verilerinizi isterseniz şifreleyebilir veya sıkıştırabilirsiniz.
Android yedekleme özelliği ile Android mobil işletim sisteminizin de yedeğini alabilir.
MySQL yedekleme.

Önemli! Yazılım İngilizce olarak gelmektedir ancak küçük bir dil dosyası ile Türkçe hale getirebilirsiniz. Türkçe dil dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver