Gelişmiş Spyware Önleme Aracı Ücretsiz İndir McAfee AntiSpyware Enterprise Standalone Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Spyware Önleme Aracı McAfee AntiSpyware Enterprise Standalone Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda McAfee AntiSpyware Enterprise Standalone isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


McAfee AntiSpyware Enterprise

McAfee Sistem Koruması Spywareler rootunuza girip bilgisayarınıza dağılmadan önce onları farkedin …

McAfee® AntiSpyware Enterprise spywareleri ve bilgisayarınıza zarar verebilicek diğer istenmiyen programları tanımlamak, anında bloke etmek ve güvenli bir şekilde sistemden kaldırmak için eşsiz bir anlık tarama motoru kullanıyor.

Bilgisayarınızdaki özel bilgileri ve işlerinizi potansiyel istenmiyen programların hepsinden bu eşsiz koruma ile güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Diğer anti-spyware yazılımlarının aksine  AntiSpyware Enterprise programlar bilgisayarınıza yüklenmeden önce onları farkediyor ve ulaşılmaz bir güvenlik sağlıyor. Davranış tabanlı methodlar ve günlük kimlik girdileri güncellemelerini kullanarak AntiSpyware Enterprise bilinen ve bilinmiyen tüm spywareleri anında buluyor ve bloke ediyor. Bu programı isterseniz sahip olduğunuz McAfeee Antivrüs Enterpiseınıza entegre edebilir ve taramaları en kolay şekilde ortak tarayıcı ile kullanabilirsiniz. Faket isterseniz tek olarak kullanmanızda mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver