Gelişmiş Sistem Optimizasyon Programı Ücretsiz İndir PerfectOptimizer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Sistem Optimizasyon Programı PerfectOptimizer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PerfectOptimizer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistem kayıt hatalarınızı düzeltebileceğiniz bu program ile %100 güvenli bir şekilde tüm sistem kayıt dosyalarınızı onarabileceksiniz. Sistem kayıt dosyalarınızda bulunan aksaklıklıkları veya kayıpları bularak bunları silip veya onarıp sisteminizi hızlandırabilirsiniz. Sisteminizde oluşan çöp dosyaları da bulup temizleyen bu gelişmiş program ile sisteminizi hızlandırmanız mümkün.

Özellikleri: 

Çöp dosyaları bulur ve temizler.Bilgisayarınızda kullandığınız programların geçmiş kayıtlarını temizleyerek sisteminizi yoracak bu tür dosyaları ortadan kaldırır.Bellek yönetimi sayesinde sisteminizi yoran programları sıralayarak hangilerine öncelik verilmesini istediğinizi belirtebilirsiniz.ActiveX uygulaması ile bilgisayarınıza sızabilecek Spyware, adware, browser hijacker ve dialer gibi yazılımlara karşı koruma da sağlar.Internet Explorer tamircisi sayesinde tarayıcınızdaki sorunları da temizler.Başlangıç yöneticisi ile de bilgisayarınızda hangi programların açılışta çalışmasını istediğinizi belirleyebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın açılışındaki yavaşlamayı minimuma indirebilirsiniz.Uninstaller özelliği sayesinde bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosyaları sistem kayıt defterindeki verileri ile birlikte kaldırabilirsiniz. Bu sayede sisteminizi yoracak kullanılmayan kayıt defteri girdilerinin de önüne geçebilirsiniz.Tek tık özelliği ile de yukarıda sayılan tüm işlemleri eşzamanlı olarak otomatik yapabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızı her daim temiz ve hızlı tutabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver