Gelişmiş Resim Düzenleyici Ücretsiz İndir Face Filter Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Resim Düzenleyici Face Filter Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Face Filter Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Face Filter Studio, 3 boyutlu teknolojisi ve yüksek kalite de resim düzenleme kapasitesi ile resimlerinizi daha da canlandırabilecek ve resimlerinize daha çekici bir görünüm kazandırabileceksiniz.

Özellikle Adobe kullanıcılarının da tercih ettiği programlardan birisidir, resim düzenleme konusunda size üstün olanaklar tanır.

Solgun resimlerinizi renklendirin, canlandırın…

Resimlerinize hareket katın …

 

Bozuk bölgeleri rötuşlayın …

Genel Özellikler:

Kendi içerisindeki resimler de dahil olmak üzere ayrıca resim seçebilir ve düzenleyebilirsiniz.Çeşitli lekeleri silme ve renklendirerek yeni bir şekil verebilmeResimlerde büyük sorun olan ve gözlerde çıkan kırmızılıkları yok edebilmeResimlerinizi kaydetme ve albüm oluşturabilme

Editör Notu: Benzerlerine kıyasla daha üstün çalışmalar yapabilme imkanı sağlayan ve resimlerimizi kolayca düzenlememizi sağlayan Face Filter Studio; resim düzenleme de en büyük asistanınız olacak düzeyde bir program. Özellikle Photoshop’a ihtiyaç duyan fakat bilgisi olmadığı için kullanamayan ve de işlemlerini daha hızlı ve pratik yapabilmek isteyenler için de en büyük asistan!

Sistem Gereksinimleri:

Pentium II ve üzeri64 Mb RAM300 MB Disk16 Bit ekranWindows 2000/Xp/Vista

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver