Gelişmiş Program Kaldırıcı Ücretsiz İndir IObit Uninstaller Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Program Kaldırıcı IObit Uninstaller Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda IObit Uninstaller isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

IObit Uninstaller size istenmeyen programları ve klasörleri bilgisayarınızdan kaldırırken yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Hızlı ve kolay bir şekilde sisteminizden silmek istediğiniz programlara ait kayıtları ve klasörleri temizleyen bu yardımcı uygulama normal “Windows Program Ekle/Kaldır” bölümü gibi çalışır, fakat artı olarak programlara ait dosya ve klasör kalıntılarını ve “Kayıt Defteri” girdilerini temizleyip düzenler.

IObit Uninstaller, klasörleri ve dosyaları yerinde duran fakat “Program Ekle/Kaldır” bölümünde gözükmeyen yazılım yüklemelerine ait dosyaları ve kayıtları kaldırmak için özel araçlar içerir. Mesela bir türlü kurtulamadığınız araç çubukları tek tıkla kaldırılır. IObit Uninstaller sunduğu Türkçe dil desteğiyle kolay kullanım sağlar.Programla çok sayıda uygulamayı tek bir seferde bilgisayardan kaldırabilir, Windows güncellemelerini düzenleyebilir ve bir geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz. Detaylı raporlama ile yükleme işlemlerini takip edebileceğiniz yönetim bölümü gibi özellikler ve seçeneklerle program zenginleştirilmiş.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver