Gelişmiş Özellikli Resim Yönetim Programı Ücretsiz İndir Helicon Photo Safe Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Özellikli Resim Yönetim Programı Helicon Photo Safe Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Helicon Photo Safe isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Helicon Photo Safe, dijital fotoğraflarınızı düzenlemenize ve aynı zamanda onları korumanıza olanak sağlayacak yararlı bir yardımcı programdır.

Program yardımıyla özel görüntülerinizi şifreleyerek, onları güvende tutabilirsiniz. Sadece şifreyi bilenler fotoğraflarınızı görüntüleme şansına sahip olurlar.

Farklı şifrelerle farklı resim grupları koruyabilirsiniz. Aynı zamanda fotoğraflarınızı gizleyebilirsiniz ve böylelikle bilgisayarınızı kullanan hiç kimse bilgisayarınızda gizlediğiniz fotoğraflarınızı bulamaz.

BMP, JPEG, TIF, PSD, GIF, Canon RAW, Minolta RAW ve daha bir çok grafik dosya fotmatını destekleyen Helicon Photo Safe, gerçekten yararlı bir programdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver