Gelişmiş Klavye Programı Ücretsiz İndir Perfect Keyboard Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Klavye Programı Perfect Keyboard Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Perfect Keyboard Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Nede bir kere yazdığınız şeyi tekrar tekrar yazasınız ki? Neden yanlış yazmak zorunda kalasınız? Neden bilgisayar üzerinde sürekli rutin ve sıkıcı işleri yapalım ki? Neden herhangi bir Windows uygulaması için makro kullanmayalım? Perfect Keyboard Free ile bu gibi sorunların hepsinin üstesinden gelebilirsiniz. Program sayesinde artık daha hızlı yazabilir ve kendinize özel makrolar hazırlayabilirsiniz.

Perfect Keyboard Free, kullanıcıların sık kullandıkları cümleleri, paragrafları, e-posta adreslerini ve daha bir çok bu tarz veriyi, kısayol tuşlarına atayarak daha hızlı yazı yazmalarına olanak sağlar.

Perfect Keyboard Free aynı zamanda makro kaydına da izin vermektedir. Bu sayede kolay bir şekilde kendinize özgü makrolar hazırlayarak, bu hazırladığınız makroları istediğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver