Gelişmiş FTP Programı Ücretsiz İndir Wise-FTP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş FTP Programı Wise-FTP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wise-FTP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Wise-FTP, bilgisayarınız ile internet sunucunuz arasında dosya transferi yapabilmek için ihtiyacınız olan FTP protokolünü size sunan oldukça kolay kullanımlı ve gelişmiş bir programdır. Bir web sayfasını yüklerken veya ftp sunuculardan dosya indirirken ihtiyacınız olan bir protokol olan FTP’yi uygulamanıza yarayan Wise-FTP ile artık internete dosya göndermek yada dosya almak çok daha kolay. Kolay özellikler ile donatılmış kullanıcı arayüzü sayesinde hiçbir zorluk çıkmadan işinizi yapmanıza olanak tanır. Ayrıca içerdiği notepad programı ile de oldukça kolay bir şekilde düzenleme yapmanıza olanak tanır.

Yeni versiyonda hızlı görüntüleme, düzenleme fonksiyonları işlem kutusuna entegre edilmiştir. Ve hata onarımları yapılmıştır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver