Gelişmiş FTP Programı Ücretsiz İndir CuteFTP Home Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş FTP Programı CuteFTP Home Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CuteFTP Home isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cute FTP Home bir dosya transfer protokolüdür. FTP sunucularınız ile bilgisayarınız arasında dosya transferi yapmanıza olanak sağlayan ve en yaygın olarak kullanılan FTP programlarından birisidir. Bir internet sitesi yayınlarken, müzik veya yazılım indirirken yada sadece büyük dosyaları ofisten ev bilgisayarınıza taşırken kullanabileceğiniz ve her ihtiyaç duyduğunuzda işinizi kolaylıkla yerine getirebileceğiniz güzel, hızlı ve sade bir program.

Cute FTP Home hangi boyutlarda olursa olsun dosyalarınızı taşımanıza yardımcı olacak ender kolay kullanımlı programlardan birisidir. Web sayfaları taşırken, multimedya dosyaları indirirken, döküman veya veri transferi yaparken yada istediğiniz her türlü dosya taşıma işlemini gerçekleştirirken kullanabileceğiniz oldukça güzel bir programdır.

Cute FTP Home güvenlik özellikleri ile de herkes tarafından kullanılan bir programdır.

Kullanım Alanları: 

Web sayfalarınızı FTP sunucularınıza yüklerken kullanabilirsiniz.Çalışma dosyalarınızı FTP sunucularınıza taşıyabilirsiniz.İmaj dosyalarınızı da FTP sunucularınıza bu program yardımı ile yükleyebilirsiniz.Müzik, resim veya video gibi multimedya dosyalarınızı da bu program sayesinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz yada bilgisayarınızdan FTP sunucularınıza upload edebilirsiniz.Belirlenmiş FTP sunucularından oyunların veya programların son yamalarını yükleyebilirsiniz.Büyük dosyaları internet tarayıcınızın download servisinden çok daha hızlı bir şekilde bu program yardımı ile indirebilirsiniz.Kritik sistem dosyalarınızı yedekleyip FTP sunucunuza aktarabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver