Gelişmiş Fotoğraf Editörü Ücretsiz İndir Ashampoo Photo Commander Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Fotoğraf Editörü Ashampoo Photo Commander Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ashampoo Photo Commander isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Photo Commander ile tüm fotoğraf ve video dosyalarınızı yöneteceksiniz. Program bilgisayarınızın multimedya istasyonu gibi çalışarak kullanışlı arşivler oluşturmanızı sağlayacak. Programla resim, ses, video formatları düzenlenebiliyor ve düzenli bir arşiv şeklinde saklanabiliyor.Programla slide show hazırlayabilir, fotoğraf boyutlarını ve renklerini düzenleyebilir veya CD, DVD, Blu-ray kaydı yapabilirsiniz. Ashampoo Photo Commander fotoğrafların web ortamında yayınlanması veya yüksek çözünürlükte basılması için de kullanılabilir. Programın en kullanışlı tarafı ise multimedya albümler oluşturmanıza izin vermesi. Fotoğraf, ses, video dosyalarınızı kombine ederek çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Programın Öne Çıkan Özellikleri

Resim düzenleme: Kırpma, iyileştirme, kesme, birleştirme, düzenleme
Popüler tüm resim formatlarını destekleme
Resimleri gönderme, yükleme, bastırma, paylaşma
Efektlerle artistik dokunuşlar yapma.
Fotoğraf kolajları, takvimler, tebrik kartları hazırlama
Slide show hazırlama
Resimlerle metin ve grafikler ekleme
Picasa, Facebook, Youtube’a resim albümleri yükleme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver