Gelişmiş Dosya Yöneticisi Ücretsiz İndir EF Commander Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Dosya Yöneticisi EF Commander Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EF Commander Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EF Commander Lite, Windows 32/64-bit işletim sistemleri için hazırlanmış gelişmiş bir dosya yöneticisidir. Başarılı bir program olan EF Commander Lite’ın çift pencereli kullanımı sayesinde dosyalarınıza bundan böyle çok daha hızlı ve kolay bir şekilde erişecek ve işlem yapabileceksiniz.

Dizin ağaçlarını, dizinleri arayabilir, işlemleri doğrudan çalıştırabilirsiniz. Ayrıca dosya özelliklerini kontrol edebilir, arama ve değiştirme yapabilir ve isterseniz işlem yaparken sürükle bırak yöntemini kullanabilirsiniz.

EF Commander Lite’ın içerisinde bulunan dahili editörü dosyalarınızla ilişkilendirerek, dosyalarınızı kolayca görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve ihtiyaçlarınıza göre uygun düğmelerle yapılandırabilirsiniz. Bir kaç tık yardımıyla dosyalarınız ve klasörlerinizle ilgili bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz gibi gerekli düzenleme ve işlemleri de yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver