Gelişmiş Disk Yönetim Aracı Ücretsiz İndir 7tools Partition Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Disk Yönetim Aracı 7tools Partition Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 7tools Partition Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Veri yönetiminiz için ihtiyacınız olan çözüm oldukça kolay. Veri veya sabit disk bölümlerinizi kopyalayabilir yada yedeklerini alabilirsiniz. Birden fazla kullanıcının kullandığı bilgisayarlar için oldukça yararlı olabilecek bu program sayesinde sabit diskinizi bölümlere ayırarak kullanıcılara özel alanlar yaratabilirsiniz. FAT 16/32, NTFS, Ext2/3FS, ve ReiserFS uyumludur.

Özellikleri:

Bölüm yönetimi Sistem yönetimi Geri kurtarım Cd’si Dos ve Linux versiyonları için dahil Dos sürücüleri için NTFS ve Ext2fs bölümleri kurtarma Cd’leri Linux sürücü kurtarım Cd’si Kendi .iso kurtarma CD’nizi yaratabilirsinizSabit disk yönetiminiz için gerekli olabilecek bir programdır. Tüm yönetim işlemlerinde ihtiyacınız olabilecek bir programa ihtiyacınız olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver