Gelişmiş Antivirüs Programı Ücretsiz İndir WindowZones Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Antivirüs Programı WindowZones Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WindowZones isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

En tehlikeli güvenlik tehditleri hiç kuşkusuz yeni virüsler ve spyware’lerdir. Bu tür tehlikeler antivirüs ve anti casus yazılım programlar ile belirlenmeli ve sisteminiz her zaman yeni çıkabilecek virüslere yada benzeri tehlikelere karşı güncel durmalıdır. Bu güncellemeler çoğu zaman saatlar ve hatta günler sürebilir. Ve bu uzun süre sebebiyle yeni çıkmış tehlikeler internet tarayıcısı veya diğer internet ile alakalı programlar sayesinde sisteminize gelir ve bu tehlikelerin güvenlik yaması belkide günler sonra sisteminize indirilir. WindowZones güncelleştirme istemeden sisteminizi virüslere ve casus yazılımlara karşı korur. Üstelik bunu tüm internete bağlı çalışan uygulamaların içerisinde de yapar. Ayrıca diğer antivirüs ve antispyware yazılımları ile de uyumlu çalışabilir. WindowZones sistem dosyaları ve sistem ayarlarını her türlü tehlikeye karşı korumayı kendine göre edinmiş oldukça gelişmiş bir güvenlik programıdır. 

Antivirüs programınız daha güncellemeyi beklerken siz yeni çıkmış tehlikelere karşı sisteminizi bu programla koruyabilirsiniz.

WindowZones’un, karşısında en ön safta yer aldığı tehlikeler:

Internet Explorer güvenlik açıkları (bilinen yada bilinmeyenler)Hacker’lar, Intruder’lar ve kimlik hırsızlarıRootkit yükleyicilerSpyware, Virüs, ve Adware indirmeleriKolay kullanıcı arabirimi ile kullanırken hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz bu program ile sisteminiz ve uygulamalarınız artık daha da güvende olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver