Gelişmiş Aile Koruması Programı Ücretsiz İndir Musonya JustFilter Advanced Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Aile Koruması Programı Musonya JustFilter Advanced Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Musonya JustFilter Advanced isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Musonya Justfilter Advanced yazılımı, proxy temmeli bir üründür. Bu program ile internetteki uygunsuz siteleri engeller. Aileniz için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir üründür.Oldukça geniş kapsamlı olarak tasarlanan bu üründe sadece filtreleme değil, aynı zamanda bilgisayar kullanıcısını da kontrol edebilmeniz için özel fonksiyonlar geliştirilmiştir. Sadece URL bazlı filtreleme yapmaz, gerçek anlamda tüm sayfa içeriğini kontrol eder. Yaklaşık 8.000 kelime/cümle yapısını her sayfaya göre sorgulyarak mükemmel bir koruma sağlar. 1.000.000’a yakın URL listesi ile de sizi ve ailenizi koruyacaktır.Musonya JustFilter Advanced kendine has gelişmiş bir teknolojiyle filtreleme yapmaktadır. Musonya JustFilter motoru olarak adlandırılan bu teknik sayesinde sizlere en iyi şekilde sonuç üretmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver