Gelişmiş Ağ ve İnternet Yönetimi Ücretsiz İndir 602LAN Suite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelişmiş Ağ ve İnternet Yönetimi 602LAN Suite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 602LAN Suite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ağınızı yönetebilmeniz için içinde her şeyi barındıran bu yazılım paketi sizlere anti-virüs ve anti-spam desteği ile birlikte güvenli e-posta kullanımı, fax desteği, proxy filtrelemesi ve firewall ile birlikte kurulan NAT desteği ile internet paylaşımı gibi internet işlemlerine kolaylık ve bütünlük sağlıyor.

 

Basit arayüz ve gelişmiş seçeneklere sahip programın yönetimi oldukça kolay. Bilgisayarında güvenli haberleşme ve güvenli ağ kullanımı sağlamak isteyenler için profesyonel bir çözüm olan 602LAN Suite internet tarayıcıları ile uyum içinde çalışabiliyor. Microsoft Outlook ve Mozilla Thunderbird e-posta istemcileri ile de ortak çalışabilen yazılım diğer standart POP3 ve IMAP4 e-posta istemcilerine de destek sağlıyor. Artık dokümanlarınızı hazırlayıp internet üzerinde güvenle payalaşabileceksiniz.

Ağınızdaki yönetici kimliğiniz ile her bilgisayar üzerinde gerekli ayarlamaları yapabilceğiniz bu program gelişmiş özellikler ve seçenekler ile internet kullanımı ve ağ üzerindeki işlemlerin tamamının yönetimini sizin elinize veriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver