Gelen Çağrı ya da SMS’leri Engelleme Programı. Ücretsiz İndir Root Call Blocker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gelen Çağrı ya da SMS’leri Engelleme Programı. Root Call Blocker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Root Call Blocker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Root Call Blocker güçlü bir çağrı ve SMS engelleyici programdır. Sizi arayanlar asla numarasının engellendiğini anlamaz, size de en ufak bir uyarı vermez. Ayrıca uygulamayı telefonunuzda gizleyebilir ve başkalarının telefonunuzu kurcalamasına karşı önleminizi almış olursunuz.

*Uygulamayı kullanabilmeniz için telefonunuzun root edilmiş olması gerekmektedir.

Avantajları:-Sizi aradıklarında telefon asla çalmaz-Bloklanan numaralar ve mesajlar gizlidir-Bilinmeyen numaralar engellenebilir-Arama engelleme ve mesaj engellemeyi ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonda her profildeki listeye sadece 1 numara ekleyebiliyorsunuz. Eğer birden fazla numara eklemek isterseniz farklı profiller oluşturabilirsiniz ya da Google Groups kullanarak birden fazla kişiyi seçebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver