Geçici Dosya Temizleme Uygulaması Ücretsiz İndir EraseTemp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Geçici Dosya Temizleme Uygulaması EraseTemp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EraseTemp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EraseTemp bilgisayarınızda bulunan eski ve geçici dosyaları otomatik olarak silmenize olanak tanıyan yardımcı bir programdır. Bilgisayarıyla ilgili sorunu olan bir çok insanın sorunlarının eski ve silinmemiş dosyalardan kaynaklandığını düşündüğümüzde gerçekten kullanışlı bir program olduğu ortaya çıkıyor. Ayrıca bilgisayarınızın sabit diskinin gereksiz yere işgal edilmesinin önüne bu şekilde geçmiş olabilirsiniz.

Bu tarz sorunları çözmek için belki Autoexec.bat‘dan istenmeyen uygulamaları silmek olabilir ama gelin görün ki bir çok program ve dosya aynı zamanda temp diziniyle ilişkilendirilmektedir. EraseTemp basit bir şekilde bu tarz uygulama, klasör ve dosyaları sizin için temizleyecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver