Gebeliğe Özel Diyet Programı, Hamileliğe Özel Diyet, Hamilelik Diyet Programı

hamilelik diyeti, prenses kate middleton diyeti, prenses kate middleton gebelik diyeti, prenses kate middleton hamile

Prenses Kate Middleton hamilelik diyeti

Kraliçe Elizabeth’in torunu Prens William ile 2011 yılında Londra’da dini bir törenle dünya evine giren Kate Middleton, son zamanlarda yaşadığı bulantılar sebebiyle hastaneye gitmiş ve yapılan tetkikler sonucunda hamile olduğunun müjdesini vermişti. Prenses Kate Middleton, şu sıralar hem bebeği hem de kendisinin sağlığı için özel bir hamilelik diyeti uyguluyor. Sigara kullanan, şekerli yiyecekleri çok seven ve kahve tiryakisi olan Middleton, artık bu alışkanlıklara bebeğinin sağlığı için son verdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Hamilelik diyeti

Aynı zamanda spor yapmayı da seven Kate Middleton, bebeğine zarar vermekten korktuğu için ağır sporlardan da uzak duruyor. Spor yapmayı şimdilik bir kenara bırakan güzel Prenses, yürüyüş yapmaktan asla vazgeçmiyor ve her gün düzenli yürüyüşe çıkıyor.

Prenses Kate Middleton’ın beslenme programında ise koyu yeşil yapraklı sebzeler ağırlıkla bulunuyor. Beslenmesine oldukça dikkat eden Middleton, sık sık brüksel lahanası tüketiyor. Gebelik döneminde bebeğin beyin gelişimi için büyük önem taşıyan folik asit ihtiyacını Middleton brüksel lahanasından karşılamayı tercih ediyor. Koyu yeşil yapraklı sebzeler ve brüksel lahanası ile hamilelik diyeti uygulayan Middleton, pizza ve çok sevdiği fast-food ürünlerinden de vazgeçmiş durumda.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver