Game Booster Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Game Booster  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,  Game Booster Son Sürüm İndir, Game Booster  Direk İndir Tek Link, Game Booster  Full İndir Download,  Game Booster Demo İndir Demosu,  Game Booster Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Bilgisayarınızda oyun oynarken eğer yavaşlamalar veya donmalar yaşıyorsanız Game Booster ile bu yavaşlamaları veya donmaları azaltabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir yazılım olan Game Booster sayesinde oyun oynamaya karar verdiğiniz zaman “Windows Görev Yöneticisi” bölümünde çalışmakta olan ve siz oyun oynarken arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapatabilir ve bu sayede oyun oynamanız için gereken belleği arttırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapattıktan sonra oyununuzu rahatça oynayabilir ve donma veya yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bellek boşaltmak için de kullanabileceğiniz bu uygulama ilebilgisayarınızı rahatlatabilir ve arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver